J&P Cosmetics | sklep internetowy - SOSU BY SJ
Back to Top
MENUMENU

SOSU BY SJ

Thumbnail

SoSu to irlandzki producent wysokiej jakości produktów do makijażu. Marka została stworzona w 2016 roku przez Suzanne Jackson, blogerkę kosmetyczną i modową, odnoszącą ogromne sukcesy w swojej dziedzinie. Doskonała znajomość marki beauty i realnych potrzeb kobiet pozwoliła jej stworzyć kosmetyki i akcesoria do makijażu, które od momentu wprowadzenia na rynek cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród klientek. Pierwsze palety dostępne w sprzedaży wyprzedały się w ciągu zaledwie kilkunastu minut.

Oferta SoSu obejmuje kosmetyki do makijażu, takie jak palety cieni do powiek, palety rozświetlaczy czy palety do konturowania. W jej asortymencie znajdziemy również wysokiej jakości sztuczne rzęsy i sztuczne paznokcie. Ponadto ogromnym zainteresowaniem klientek cieszą się zestawy pędzli do makijażu z syntetycznym włosiem oraz akcesoria do aplikacji sztucznych rzęs. Oferta SoSu nie jest jeszcze zbyt rozbudowana, jednak rosnąca popularność, jaką cieszą się dotychczasowe produkty marki, pozwala przypuszczać, że z czasem z pewnością dołączą do nich kolejne kosmetyki i akcesoria.

Początkowo produkty SoSu były dostępne tylko w Irlandii i Wielkiej Brytanii. Z czasem ich dostępność rosła tak jak popularność kosmetyków Suzanne Jackson w kolejnych krajach. Od 2018 r. kosmetyki i akcesoria Sosu można kupić również w Polsce, przede wszystkim za pośrednictwem internetu.

Kosmetyki marki SoSu spełniają wszystkie warunki stawiane dobrym produktom do makijażu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu założycielki marki są trwałe, przyjazne skórze i nie wywołują podrażnień. Suzanne Jackson wsłuchała się w realne potrzeby i oczekiwania kobiet, a jej kosmetyki są tego doskonałym potwierdzeniem. Marka kładzie duży nacisk również na etykę produkcji — wszystkie kosmetyki są wytwarzane w duchu cruelty free, a więc są przyjazne środowisku i nie są testowane na zwierzętach.

Biorąc pod uwagę, że marka SoSu istnieje na rynku zaledwie od trzech lat, sukces, jaki do tej pory udało się jej osiągnąć, można uznać za naprawdę imponujący.

Wyświetlanie 1–16 z 86 wyników

grid-view list-view