J&P Cosmetics | sklep internetowy - MUJU
Back to Top
MENUMENU

MUJU

Thumbnail

Przyciągające wzrok wyjątkowo urokliwymi opakowaniami kosmetyki marki muju to nowość na polskim rynku, który podobnie jak cały świat zachwycił się koreańską pielęgnacją. Muju kieruje swoją ofertę do młodych przebojowych dziewcząt, mieszkanek wielkiego miasta, które chcą zadbać o swoją promienną i nieskazitelną cerę. Ideą marki jest jednak nie tylko codzienna pielęgnacja skóry, ale też traktowanie jej jako świetnej zabawy. To dlatego opakowania maseczek muju są utrzymane w tak radosnym stylu, a nadruki na tkaninach nasączonych odżywczymi składnikami przenoszą do stolic wielkich miast, stają się tajemniczą, karnawałową maską lub zabawnymi wizerunkami zwierząt.

Maseczki pielęgnujące cerę marki muju to przede wszystkim jednak bogactwo naturalnych komponentów używanych zgodnie z wieloletnią tradycją koreańskich rytuałów piękna. Nie bez powodu koreańska pielęgnacja cieszy się tak ogromnym powodzeniem na całym świecie. Mieszkanki Korei Południowej stawiają bowiem przede wszystkim na staranne oczyszczanie twarzy po całym dniu i intensywne nawilżanie. Dzięki temu skóra staje się jedwabiście miękka i pełna naturalnego blasku, nawet w wielkich miastach, gdzie zanieczyszczenie powietrza jest znacznie wyższe.

Wśród maseczek muju znaleźć więc można produkty oczyszczające pory i dogłębnie nawilżające cerę. Maseczki z serii Carnival to z kolei kosmetyki doskonałe na przygotowanie się do wielkiego wyjścia. Ich zastosowanie w widoczny sposób odmładza i rozświetla twarz, nadając jej w pełni zregenerowany wygląd.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

grid-view list-view