J&P Cosmetics | sklep internetowy - AIR-VAL
Back to Top
MENUMENU

AIR-VAL

Thumbnail

Mieszcząca się w Hiszpanii firma Air Val od lat specjalizuje się w rozwoju, produkcji i dystrybucji kosmetyków własnych oraz międzynarodowych marek. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu posiada licencje na sprzedaż kosmetyków dla dzieci i dorosłych, m.in. Disney, Mattel, Marvel, LucasFilm, eOne, Nickelodeon oraz FC Barcelona czy Real Madrid. Dlatego też w ofercie marki znajdują się produkty dla małych i dużych wielbicieli współczesnej kultury popularnej i sportu – kosmetyki w opakowaniach z wizerunkami bohaterów popularnych filmów i komiksów czy zdjęciami słynnych sportowców.

Swoją renomę firma Air Val zyskała dzięki poczuciu odpowiedzialności za najwyższej jakości produkty oferowane klientom tworzone z wykorzystaniem nowatorskich technologii. Doskonały marketing oraz wieloletnia współpraca z kluczowymi partnerami rynku kosmetycznego spowodowały, że kosmetyki firmowane marką Air Val dostępne są obecnie w około 80 krajach całego świata.

Kosmetyki marki Air Val dostępne w sklepie internetowym J P Cosmetics to między innymi żele do mycia, wody toaletowe i mgiełki do ciała stworzone z myślą o najmłodszych użytkownikach. Dzięki opakowaniu z wizerunkami bohaterów filmów animowanych popularnych wśród dzieci, jak “Minionki”, “Kraina Lodu” czy “Świnka Peppa” są dużo chętniej używane przez maluchy identyfikujące się często ze swoimi ukochanymi postaciami. Przyjemne i delikatne zapachy kosmetyków Air Val nie powodują podrażnień, a naturalne składniki zastosowane do ich stworzenia są idealne do codziennej pielęgnacji ciała dziecka. Dzięki temu każda kąpiel czy codzienny prysznic stają się wspaniałą przygodą, a dzieci dużo chętniej samodzielnie uczą się dbać o siebie. Kosmetyki w opakowaniach z ulubionymi bohaterami to także mniejszy stres dla rodziców, którzy łatwiej są w stanie namówić dzieci do niezbędnej toalety, nawet jeśli niespecjalnie za nią przepadają. Oryginalne i pomysłowe opakowania kosmetyków Air Val mogą po zużyciu produkty służyć jako zabawki do pokoju dziecięcego czy opakowania na skarby zbierane przez najmłodszych.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 1

grid-view list-view